With You II. | 0. Kapitola

4. května 2016 v 16:50 | asu |  With You II.
Po více jak roce mě napadlo pokračování na jednu z mích prvních povídek. Nevím zda je o ní zájem, ale myslím, že to není až zas tak špatný nápad... Tohle je jen nultá kapitola, takže tu je jen naprosté minimum, více by bylo až v pokračování. Odkaz na I. sérii.


/stella/
Stojím tady a říkám si, že tohle snad nikdy neskončí. Jak se to vlastně stalo?.. Jak jsem se dostala na místo, kde mě sleduje stovka párů očí a čekají na to, až uvidí tuhle show? Ale já nemohu utéct, bylo by to pak ještě horší. Necítím se jako výstavní zboží, já jím jsem. Kéž by jsem zůstala doma. Ano, mohu si za to sama. Říkala mi, že mi to přinese jen neštěstí, ale já jí nevěřila. Myslela jsem si, že se nic nepokazí a všechny nástrahy zvládnu. Ale nezvládnu, ani tu nejjednodušší věc.
Zhluboka se nadechnu a ještě jednou přejedu celou místnost pohledem. Pak se podívám na své bílé šaty, splývající k mé až moc vychrtlé postavě. Chce se mi brečet, ale ani na to nemám energii. Kéž by jsem zůstala doma, řeknu si v duchu, znovu. Zaplněnou místností, kde je hrobové ticho, se ozve první rána a já padnu na kolena. Černé vlasy my spadnou do obličeje. Než se stačím nadechnout, tak mím tělem projede znovu ta ostrá, ale už známá, bolest. Tentokrát se skácím na čtyři a ruce sevřu v pěsti. Nepotřebuju to vidět, vím moc dobře, že bílá látka mích šatů se nasává krví. Ještě před pár týdny, jsem neměla tušení o tom, co se děje na tak všedních místech. Mučí mě tu jako zvíře, jen aby se pobavili..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama