Cold Blood | 1. Kapitola

30. března 2016 v 20:26 | asu |  Cold Blood
Tato kapitola je pouze něco jako úvod... heh. Budu ráda, když mi někdo napíše zda pokračovat nebo ne. Přijde mi to trochu jako blbost. Když ale budou pozitivní ohlasy, možná i napíšu další kapitolu. Tahle Kapitolka věnována Adís.


Zhluboka jsem se nadechl a nechal vítr proklouznout skrz mé vlasy. Už jen jedna zkouška a jsem volný. Otočil jsem se a odešel od útesu na kterém jsem se nacházel, pohled na oceán byl k nezaplacení. Je jen jediná věc, co by mě potěšila víc. A to zánik lidstva. Všude maso a krev ze které by jsme mohli čerpat živiny.
"Lucasi!" ozvalo se zpoza stromu. Otočil jsem se za známým hlasem mého mladšího bratra.
"Děje se něco?" zeptám se cestou k němu.
"Měl by si jít domů... Musíš být připraven na zítřek. Nebude to lehké." nad jeho slovy se musím zasmát.
"Myslíš, že to nezvládnu?" řeknu a poplácám ho po rameni, pak už jen jdeme lesem směrem k našemu malému domu.
"To ne... Ale mám o tebe strach." jeho hlas zvážní "Nechci aby se ti něco stalo a víš, že pokud to zpackáš, už si ani neškrtneš, bude z tebe... Býložravec." prohlédnu si jeho tvář z profilu a všimnu si zamračeného výrazu. Kéž by věděl, že mi jeho jednání přijde tak k smíchu.
"Neboj, co by mohlo být tak hrozného na místnosti plné lidí?" zeptám se, ale na odpověď nehodlám čekat. Rozběhnu se směrem k našemu domu, co už máme na dohled. Podle křupaní větví a šumu listí mi dojde, že ho mám hned v patách. Je o čtyři roky mladší, ale má mnohem lepší výdrž a kondici než já v jeho věku.

Doma nikdo není... Není se čemu divit, strýc je také lovec, takže tu víc není, než je. Už jsem ale dost starý na to, aby jsem se o sebe postaral sám. I o bratra. Naši rodiče byli také oba lovci. Bohužel, jejich osud nebyl nejšťastnější. Byli mi čtyři když se Eric, můj mladší bratr, narodil. Byl teprve půl roční mimino, když naše rodiče násilně lidé zabili. Někteří lidé vědí, že žijeme mezi nimi, takže se nás snaží zbavit stejně jako my jich. Lovci vždy žijí mezi lidmi. Po tomhle se mě ale ujal strýc a i s bratrem jsme se přestěhovali sem, mezi naší rasu.
Už odmala jsem byl vychováván jako lovec, mám k tomu předpoklady stejně jako většina mé, už zesnulé, rodiny. Eric lovec není. Nemá rysy jako já nebo ostatní lovci. Na první pohled je to jasné, jeho modré oči a plavé vlasy to dokazují. Je to sice nepřesný termín, ale ti, co nejsou lovci, mají k lidem blíže než my. Vím ale, že i kdyby lovec byl, zařídím aby tak vychováván nebyl. Vím, že je těžké zadržet některé naše pudy, ale pro něho by jsem to dokázal.
"Nad čím přemýšlíš?" vyhrkne do ticha v naší malé kuchyni. Jen se usměju a opustím místnost, chci se ještě vyspat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adís. | E-mail | Web | 30. března 2016 v 20:44 | Reagovat

Haaaaaaaaaaah! A pak tam potká nějakou dívku! A zamilují se! A....?? To není romantika?! Nebude?!
Hele, je to mrtě boží!! Lovci lidí!! (Chápu to ok?!)
A z klučičího pohledu!! Aaáh!!! :333 ~

2 Lessien | Web | 30. března 2016 v 21:11 | Reagovat

Páni *-* to je ....užasný :) chci dálší díl
Až na to,že mi ve škole T. říká býložravec... .-.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama